این نکات را موقع تحویل اتاق هتل باید بدانید!


برای اقامتتان در هتل آماده باشید

چه زیاد سفر می کنید و با بعد از مدت ها به سفر آماده اید، بسیار عالی می شود اگر چند دقیقه ای را برای آماده کردن اقامتی عالی در هتل صرف کنید. اگر قصد دارید، صبح زود بیدار شوید و از هتل بیرون بزنید، به شما توصیه می کنید که صبحانه خود را بر اساس منوی هتل از شب قبل سفارش دهید. این موضوع به شما کمک می کند تا روز خود را بدون هیچ معطلی و به موقع شروع کنید.

قدم بعدی که باید بردارید این است که با فضای اتاق خود خو بگیرید. هیچ کس دوست ندارد که در شب موقع رفتن به سرویس بهداشتی پای خود را به میز بزند یا در تاریکی سردرگم شود. محل پریز ها و کلیدهای روشنایی اتاق را به خاطر بسپارید. همچنین چیدمان اتاق هتل خود را به خاطر بسپارید.

در هنگام تحویل اتاق هتل اگر ملافه تمیز، پتو یا بالشت اضافه می خواهید همان لحظه درخواست دهید. به تأخیر انداختن این موضوع به اواخر شب می تواند مانع تحویل گرفتن آن ها شود. چرا که ممکن است تمام شده باشند. همچنین زنگ ساعت رومیزی خود را بررسی کنید تا خاموش باشد و توسط مهمان قبلی تنظیم نشده باشد.

در هنگام ورود به هتل از مزایای جانبی که هتل برای مهمانانش در نظر می گیرد پرس و جو کنید. بپرسید آیا هتل برای رستوران ها و جاذبه های اطراف تخفیفی دارد و یا تفریحات و سرگرمی های رایگانی را شامل می شود.

Leave a Comment